Martin Jedlička - savice, štafeta 4x100 m
Marek Šmerda - pravý proud, štafeta 4x100 m
Pavel Valter - rozdělovač, štafeta 4x100 m
Oldřich Večeřa - koš
Martin Žemla - vedení hadic B

Poznámka k soutěži:
Ve Šlapanicích se soutěž v požárním sportu konala poprvé. Na této soutěži se počítal pouze lepší ze dvou pokusů požárního útoku, štafeta tak měla v celkovém výsledku poloviční váhu. Při štafetě byly použity klasické překážky, běželo se ovšem na oválu a závěr štafety se spirálovitě blížil ke středu tratě z důvodu křížení posledního úseku s prvním. Požární útok byl veden na 3B s klasickými hadicemi, bez přetlakového ventilu, s jednotným strojem a sklápěcími terči.
Při prvním pokusu jsme měli menší problém při spojení savic, ale i tak jsme s časem 34:05 docílili dobré výchozí pozice. Druhý pokus nám vyšel znamenitě a s časem 26:16 jsme šokovali celé startovní pole včetně nás samotných. Jednalo se o náš dosavadní nejlepší čas na útoku se širokými hadicemi a běžným strojem. Štafeta ve složení Petr Jedlička, Pavel Valter, Marek Šmerda a Martin Jedlička dosáhla času 87:37, což byl až sedmý čas v této disciplíně. S prvním místem za útok jsme i přes nepovedenou štafetu dosáhli na celkové třetí místo.