Videa

Březník 2017 - s příjezdem

Standardní provedení jednotlivých disciplín, útok s minimálními prodlevami a kvalitně zvládnutá jízda nám přinesly pěkný čas znamenající vítězství. Nezastavila nás ani opětovně zavedená překážka do požárního útoku - okno, a tak jsme již potřetí v řadě mohli oslavit vítězství na této soutěži.

Tvarožná 2017 - s příjezdem

První příjezdová soutěž s novým řidičem nedopadla úplně podle našich představ a možností. Dobře zvládnutý příjezd, smontování sacího vedení a rozvinutí hadic až po rozdělovač sliboval potvrzení našich kvalitních časů na této soutěži. V poslední fázi soutěže jsme se však dopustili několika drobných chyb, které naše naděje na dobrý čas zhatily. Výsledný čas 1:39:48 neodpovídal našim možnostem ani absolvované přípravě. Na druhou stranu znamenal třetí místo z celkových 11 týmů, což není nikdy špatné.

Řícmanice 2017 - požární sport (útok 2)

Druhý pokus požárního útoku prvního kola SSPD konaného v Řícmanicích. Zlepšení o zhruba šest sekund oproti prvnímu pokusu pro nás znamenalo dílčí vítězství v tomto kole. Čas 30:63 nikdo další nepřekonal.

Řícmanice 2017 - požární sport (útok 1)

První pokus požárního útoku prvního kola SSPD konaného v Řícmanicích. Pár drobných chyb prodloužilo délku našeho útoku na 36:96. Vzhledem k zaváhání ostatních týmů to byl druhý nejlepší čas tohoto kola.

Sivice 2016 - zimní (1)

Standardně provedený útok prvního týmu na zimní soutěži v Sivicích s nestandardně špatnou střelbou (sestřelen pouze jeden terč). Výsledný čas 1:17:91 znamenal druhé místo.

Březník 2016 - s příjezdem (2)

Soutěžní pokus našeho druhého týmu na soutěži v Březníku. I přes veškeré úsilí to nakonec na bednu nebylo a s časem 3:51:52 naši borci obsadili páté místo.

Březník 2016 - s příjezdem (1)

Zápolení našeho prvního týmu na soutěži v Březníku jsme nakonec přetavili ve vítězství, byť jsme se s domácím celkem přetahovali o rozhodující sekundy až do poslední chvíle. Březník jsme nakonec porazili o 3 sekundy. Výsledný čas činil 3:25:49.

Tvarožná 2016 - s příjezdem (pohled soutěžícího)

Vítězný pokus z pohledu Patrika Lva, který zastával post rozdělovače. Na videu je vidět, kolik úkonů může člověk za jedinou sekundu zvládnout.

<< |< 1 2 3 4 >| >>