Videa

Mokrá 2012 - požární sport

Naše premiéra na soutěži v Mokré dopadla lépe než ve Tvarožné. Zde jsme s časem 24:02 obsadili 21. místo z 27 týmů. Byla to také poslední soutěž motoru našeho stroje, jehož nezdravý chod je patrný i z videa.

Tvarožná 2012 - požární sport

Náš první start na požárním sportu ve Tvarožné se nám příliš nepovedl. V konkurenci ostatních týmů jsme docílili posledního měřeného času.

Žabčice 2012 - s příjezdem

Naši premiéru na soutěži v Žabčicích jsme hned přetavili ve vítězství. Nemilé překvapení to bylo především pro domácí celek, který zde každoročně kraloval.

Pozořice 2012 - s příjezdem

I přes drobné problémy u proudů a na rozdělovači se nám podařilo poprvé v historii tuto soutěž vyhrát. Čas 2:00:06 sice nebyl tím historicky nejlepším, ale tentokrát znamenal první místo.

Tvarožná 2012 - s příjezdem (2)

Soutěžní pokus se druhému týmu nevydařil podle představ. Několik nedostatků a pětisekundová penalizace znamenaly výsledný čas 1:54:38. Pro nové členy týmu však byla tato zkušenost poučením a motivací ke zlepšení do dalších let.

Tvarožná 2012 - s příjezdem (1)

V tomto roce nám vítězství uteklo tím nejtěsnějším způsobem. První tým ztratil na vítěze necelou půlsekundu, přesto pro něj čas 1:31:31 znamenal až 3. místo. I tak jsme měli z prvního medailového umístění na této soutěži velkou radost.

Neslovice 2012 - s příjezdem

Náš první start na této soutěži vypadal až do posledních vteřin velmi nadějně, ovšem prasklá hadice nám vše zmařila. Soutěž nedokončil ani druhý favorizovaný tým z Březníku, a tak zvítězil poprvé v historii domácí tým.

Sivice 2011 - zimní

Poslední soutěž roku 2011, která se konala v Sivicích. Na videu jsou zachyceni chrabří soutěžící prního týmu.