Videa

Velatice 2011 - s příjezdem

Po několikaleté odmlce jsme při našem obnoveném startu na této soutěži sahali po vítězství. Toho jsme se však z důvodu pozdního otevření ventilu na kádi nedočkali. Slabou náplastí tak bylo celkové 3. místo.

Březník 2011 - s příjezdem

Druhý start na této soutěži pro nás znamenal symbolicky druhé místo. Při útoku jsme si vybrali kopec smůly při samovolném zavření kulového ventilu u rozvaděče vody na stroji. Na druhou stranu se k nám přiklonilo štěstí v podobě desetisekundové penalizace soupeřů z Rudky a Žabčic, takže jsme si odváželi krásné druhé místo.

Lesní Hluboké 2011 - s příjezdem

Soutěž uspořádaná ke 100. výročí založení SDH z Lesního Hlubokého nám přinesla historicky první vítězství na soutěži s příjzdem.

Pozořice 2011 - s příjezdem

Příjezdová soutěž v Pozořicích, která byla v tomto roce z důvodu stavebních prací u Orlovny zkrácena o jednu hadici u všech tří proudů. Stejně jako v předchozím roce jsme obsadili 3. místo.

Řícmanice 2011 - požární sport

Soutěž v Řícmanicích je modifikací disciplín požárního sportu. Náš první start na této soutěži se nám podařilo přetavit ve vítězství, byť jsme k tomu potřebovali notnou dávku štěstí. Favorizovaný tým z Ořešína totiž nedokončil ani jeden z pokusů požárního útoku.

Tvarožná 2011 - s příjezdem

Příjezdová soutěž ve Tvarožné v provedení bez výrazných zaváhání, které však z hlediska dosaženého času 1:50:91 můžeme řadit k našim podprůměrným. Obdobných časů jsme dosahovali v období okolo roku 2000.

Sivice 2011 - požární sport

První kolo SSPD v Sivicích, kde se nám náš obnovený start na této soutěži moc nepodařil. Jediným světlejším místem našeho zápolení byl druhý pokus požárního útoku, který jsme zvládli v čase 35:73. Na tehdejší možnosti našeho týmu to byl ucházející výsledek.

Pozořice 2010 - s příjezdem

Jedna z prvních soutěží naší nové éry. Značně omlazený soutěžní tým tehdy dokázal pěkným časem 1:57:82 vybojovat skvělé třetí místo.

<< |< 2 3 4 5 >| >>